AkceBudoucí událostiMinulé události

Jak by vypadal život, kdybychom se potkávali jako lidé, kteří v sobě mají Boha a kteří si zasluhují respekt, úctu a pozornost? Nejhlubší a nejreálnější život se odehrává právě v takovýchto momentech. Na Silvestrovské Travné budeme zkoumat, co znamená se opravdově setkat s druhým člověkem, co nám v tom brání, a jaká je souvislost mezi láskou k Bohu a láskou k druhým lidem. 

Kdy: 28.12. od 19:00 – 1.1. do 11:30
Cena: do 14.12. 220 Kč/noc, pak 300 Kč/noc (slevy na sourozence a jiné platí pouze při přihlášení do 14.12.), zaplaťte do 26.12. převodem na účet

Dáme si Jošuovy půlnoční palačinky ve tři ráno, silný zázvorový čaj, dvacet Secret Hitlerů, funky chvály, silvestrovský scénkový večer a Jaredovské novoroční bohoslužby. Přijeďte, bude to skvělý. 

Na podzimní Travnou přijede jako hlavní řečník Ráchel Bícová, která pracuje jako psychoterapeutka, supervizorka a lektorka. Ta nás provede tématy souvisejícími s negativními emocemi: jak se s nimi vypořádat, jaký je biblický pohled na emoce, jak nebýt pasivně-agresivní a tak podobně. Přijeďte si odpočinout na tuhle akci a zároveň načerpat nové znalosti, potkat fajn lidi a pobýt taky s Bohem!
Na tuto akci je možnost přijet už 25. 10. večer, pokud jsi ochotný/á pomoct s přípravou domu na akci a s prací kolem domu.
Levnější přihlášení a zaplacení: do 12. 10. platíš 220 Kč/noc, pak 300 Kč/noc

Chcete si zpestřit své nudné léto, nebo si odpočinout od chaosu svých nabitých prázdnin? Přijeďte na Letní Travnou! Od 9.-16.7. budeme trávit společný čas hraním her, prací venku i vevnitř, výlety a diskuzí na téma HRANICE. Akce je určena pro mládež ve věku od 14 let výše. Těšíme se na Vás!
Cena: 1800 Kč do 31.5., pak 2400 Kč

„Proč jsem zanechal rybaření a šel za Ním? Kdybyste ho slyšeli mluvit a viděli jednat! A vůbec, když člověku čte ze srdce Pán, tak to pozná. Mě nazval Petrem a povolal mě k vedení jeho následovníků, i když jsem selhal. Všechno bylo vlastně jinak, než jsem si prvně představoval, ale nikdy nezapomenu to, co mi řekl a co jsem s Ním zažil. On byl opravdu Mesiáš.“

Na Velikonoční Travné se budeme zamýšlet nad velikonocemi z pohledu Šimona Petra a to rozmanitými způsoby – křížová cesta, lectio divina, bohoslužby.

Prožij s námi týden v Narnii! Zažij s Julii a Eustácem příběh Stříbrné židle!

Pro koho je Letní Travná? 
Letní Travná je pro všechny odvážné Narniany i ty, kdo Narnii zatím nenavštívili. Jsou zváni kluci i holky od 14 do 25+ let, kteří se nebojí práce a dobrodružství a chtějí strávit fajn týden s přáteli a s Bohem. Znalost knihy Stříbrná židle není podmínkou, ale výhodou.

Co tam budeme dělat?
Dopoledne budeme ve skupinách pracovat venku i vevnitř (např. sekat dřevo, čistit potok, pomáhat s přípravou jídel, mýt okna…).