Akce

Na podzimní Travnou přijede jako hlavní řečník Ráchel Bícová, která pracuje jako psychoterapeutka, supervizorka a lektorka. Ta nás provede tématy souvisejícími s negativními emocemi: jak se s nimi vypořádat, jaký je biblický pohled na emoce, jak nebýt pasivně-agresivní a tak podobně. Přijeďte si odpočinout na tuhle akci a zároveň načerpat nové znalosti, potkat fajn lidi a pobýt taky s Bohem!
Na tuto akci je možnost přijet už 25. 10. večer, pokud jsi ochotný/á pomoct s přípravou domu na akci a s prací kolem domu.
Levnější přihlášení a zaplacení: do 12. 10. platíš 220 Kč/noc, pak 300 Kč/nocMinulé události

Chcete si zpestřit své nudné léto, nebo si odpočinout od chaosu svých nabitých prázdnin? Přijeďte na Letní Travnou! Od 9.-16.7. budeme trávit společný čas hraním her, prací venku i vevnitř, výlety a diskuzí na téma HRANICE. Akce je určena pro mládež ve věku od 14 let výše. Těšíme se na Vás!
Cena: 1800 Kč do 31.5., pak 2400 Kč

„Proč jsem zanechal rybaření a šel za Ním? Kdybyste ho slyšeli mluvit a viděli jednat! A vůbec, když člověku čte ze srdce Pán, tak to pozná. Mě nazval Petrem a povolal mě k vedení jeho následovníků, i když jsem selhal. Všechno bylo vlastně jinak, než jsem si prvně představoval, ale nikdy nezapomenu to, co mi řekl a co jsem s Ním zažil. On byl opravdu Mesiáš.“

Na Velikonoční Travné se budeme zamýšlet nad velikonocemi z pohledu Šimona Petra a to rozmanitými způsoby – křížová cesta, lectio divina, bohoslužby.

Prožij s námi týden v Narnii! Zažij s Julii a Eustácem příběh Stříbrné židle!

Pro koho je Letní Travná? 
Letní Travná je pro všechny odvážné Narniany i ty, kdo Narnii zatím nenavštívili. Jsou zváni kluci i holky od 14 do 25+ let, kteří se nebojí práce a dobrodružství a chtějí strávit fajn týden s přáteli a s Bohem. Znalost knihy Stříbrná židle není podmínkou, ale výhodou.

Co tam budeme dělat?
Dopoledne budeme ve skupinách pracovat venku i vevnitř (např. sekat dřevo, čistit potok, pomáhat s přípravou jídel, mýt okna…).