Náš tým

Jared Kenning
ředitel

Dana Kenning
logistika

Petr Jasinský
manažer

Ráchel Tomešová
koordinátorka akcí

Zack Galyen
Global Worker

Melodie Galyen
Global Worker

Barča Bačíková
internNaše vize

Společenství

Snažíme se vytvořit společenství, do kterého lidé snadno zapadnou, ve kterém jsou lidé přijímáni takoví, jací jsou a kde jsou lidé propojeni hlubokým přátelstvím. Chceme žít spíše jako rodina, než jako organizace.

Setkání

K pravému setkání dojde, když jsme k sobě navzájem upřímní a nebojím se být zranitelní. Jo, to zní trochu děsivě. Ale každý člověk nakonec touží po tom, aby jej lidé poznali takového, jaký opravdu je. A to chce odvahu z obou stran. Chceme žít ve vztazích, skrze které lidé poznávají opravdově jak sebe navzájem, tak Boha.

Poznávání

Učení je celoživotní proces a ovlivňuje celého člověka. Pravé poznávání je možné jen uprostřed opravdového setkávání. To nejlepší poznávání zapojí naši mysl, emoce, naše touhy a ovlivňuje naše rozhodování. Prostupuje do našeho srdce, do našich činů a také do našich společenství. Poznávání je více než vědění. Je řízeno láskou a vede nás, abychom se stali tím, kým jsme byli stvořeni být.

Proměna

Věříme, že nás Bůh ovlivňuje, když se s ním setkáváme skrze společenství, když se ho učíme následovat a když jsme s ním. Bůh touží po tom, aby nás mohl proměnit zevnitř – naše srdce a náš charakter – a aby tato změna viditelná i zvenku: na našem chování, v našich rodinách, církvích, školách, v práci i v politice. Pravá proměna mění naši identitu.