Náš tým

Zaměstnanci

Veronika Jurečková

Veronika Jurečková
ředitelka

? od září, kdo to bude?
koordinátor akcí

Jared Kenning

Jared Kenning
duchovní vedení, vedení Regeneration teamu

Výbor

předseda

Na Travnou jezdím asi od roku 2013, pracuji už devátým rokem pro Apple, momentálně jako technický manažer výzkumu a vývoje umělé inteligence.
Vystudoval jsem statistiku a informatiku na VŠE. V průběhu inženýrských studií jsem přijal nabídku jít na nějaký čas pracovat do Silicon Valley a teď se po pěti letech vracím zpět do ČR.
hospodářka

Na Travnou jsem začala jezdit asi v roce 1993 nebo 1994. Vystudovala jsem dějiny výtvarného umění. Momentálně pracuji na pozici vedoucí produkce Mezinárodního hudebního festivalu Leoše Janáčka a jsem lektorka a zakladatelka malé vzdělávací agentury EducArt.cz. Mám léta zkušeností v neziskovém sektoru.

tajemník

Jsem zaměstnanec  SONS ČR, z. s. (Sjednocená organizace nevidomých a slabozrakých České republiky). Poprvé jsem byl na Travné asi v roce 2004. Od roku 2005 do 2010 jsem byl správcem domu v Travné, pak manažerem spolku až do roku 2020. Teď pracuji pro Travnou jako administrativní pracovník a koordinátor dobrovolníků.

Na Travné jsem byl poprvé myslím na Velikonoce 1984, ve svých 12 letech.
Chytlo mě to od začátku a po dobu asi 15 let jsem nevynechal jediné
setkání. Postupně jsem se vetřel i do vedení a nakonec jsem na Travné
absolvoval i svou civilní službu. Jsem farářem Českobratrské církve evangelické - přes 20
let jsem působil v Orlové, momentálně na 2 roky ve Skotsku, a od září
bych měl nastoupit v Krnově.

Na Travné jsem byl poprvé v roce 1998 a od té doby jsem součástí této komunity. Již dvanáctým rokem jsem ředitelem Setkávání Travná. Mám léta zkušeností v oblasti vzdělávání, managementu a neziskového sektoru. Zároveň jsem také pastorem sboru v Cole Community Church.

Regeneration tým