Ubytování

Dům setkávání

Dům setkávání poskytuje celkovou ubytovací kapacitu 34 míst, z toho 21 na samostatných postelích v pokojích 13 lůžek na tzv. letištích v podkroví. Dále zde naleznete vybavenou moderní kuchyň, jídelnu2 společenské místnosti a sociální zařízení. Před domem je také možné parkování až pro 7 aut. 

Dům setkávání se nachází ve vesnici Travná, v malebném údolí Rychlebských hor, 6 km od Javorníka ve Slezsku (kde se nachází vlaková zastávka). 300 metrů od domu je příjemná restaurace U Oravců.

Dům slouží zejména spolku Setkávání Travná a ve volných termínech je otevřený každému, kdo hledá klidné místo v odlehlých kopcích na česko-polském pomezí. 

Rezervace

Pokud máte zájem o rezervaci domu, zkontrolujte zda je termín volný a kontaktuje Petra Jasinského: tel. 604 803 255, ubytovani.travna@gmail.com

Popis Domu setkávání

Celková kapacita je 34 lůžek. V domě je wifi a pevná linka. Mobilní signál není v blízkém okolí domu dostupný.

Přízemí: 
1. společenská místnost tzv. Krbovka, s podestou jako posezení
2. společenská místnost – tzv. Jídelna
V přízemí se dále nachází plně vybavená kuchyň se spíží, pánské WC (3x) a sprchy (2x).

1. patro:
pokoj č. 1 – 4 místa Vydrárna
pokoj č. 2 – 9 míst Naproti koňovi
pokoj č. 3 – 8 míst U koně
V prvním patře jsou situovány dámské WC (3x) a sprchy (2x + 1x vana).

2. patro
matrazenlager – 13 míst na dvou letištích
větší společenská místnost tzv. Ateliér alias Aťas. V místnosti je k dispozici dataprojektor.

3. patro, tzv. špice: (od dubna 2024 prochází kompletní rekonstrukcí, proto nebude k dispozici)

Ceník

Platný od 1. 1. 2024
Letní sezóna od 28. 4. 2024 do 29. 9. 2024
5 000,- Kč /noc
Zimní sezóna – od 30. 9. 2024
6 000,- Kč /noc

Podmínky rezervace

Dokumenty:
Všeobecné podmínky plné znění zde
Ubytovací řád Domu setkávání
zde

Délka pobytů
Pobyty v hlavní letní (o prázdninách) a zimní sezóně preferujeme v týdenních cyklech (sobota – sobota).
V mimosezóně a současně mimo topnou sezónu jsou možné víkendové pobyty (nástup v pátek, ukončení neděli večer, platba za 2,5 dne). V mimosezóně může být délka pobytu stanovena dohodou.
Pobyty začínají převzetím rekreačního objektu v den nástupu mezi 15 – 18 hodinou, ukončení je pak v poslední den pronájmu do 10 hodin, není-li předem s ubytovatelem dohodnuto jinak.

Způsob objednávání a úhrady pobytů
1) Do objednávky je nutné uvést veškeré požadované náležitosti.
2) Potvrzení objednávky zákazníkovi zašleme e-mailem společně s podklady k úhradě rezervačního poplatku, který činí cca 25% z celkové částky za pobyt. Termín úhrady musí být dodržen! Nebude–li objednávka pobytu prokazatelně zrušena písemně (výjimečně telefonicky), platí stornovací podmínky (viz Všeobecné podmínky).
3) Po uhrazení rezervačního poplatku na bankovní účet zašle Setkávání Travná z.s. zákazníkovi potvrzení o rezervaci.
4) Do 30 dnů před započetím pobytu požadujeme doplacení celé částky za ubytování. Požadujeme platby pouze fakturou a převodem na účet. Platby v hotovosti nejsou možné.
5) Namístě pak ubytovaný doplatí v hotovosti případnou úhradu za dodatečně zapůjčené ložní prádlo. Tyto úhrady přebírá správce objektu nejpozději při závěrečném odevzdání klíčů.
6) Lůžkoviny nejsou zahrnuty v ceně ubytování. Pro každého ubytovaného poskytujeme prostěradlo. Je nutné si dovézt vlastní spacák!

Úklid
Ubytovaní v průběhu pobytu dům sami uklízí a po pobytu rovněž uvedou dům do původního stavu a uklidí, nebo si závěrečný úklid zaplatí.
Cena za úklid: 1 500,- Kč

V zimní sezóně si ubytovaní sami topí v kotli na dřevo. Dům je při příjezdu již vytopený panem správcem, dále se ale o topení již starají ubytovaní.

Pobyt se psem je možný pouze po domluvě!

Kde nás najdete