Jak podpořit „Travnou“

Setkávání Travná funguje díky dobrovolným darům mnoha jednotlivců. Děkujeme všem, kteří naši práci finančně podpořili nebo podporují. Jsme vděčni za vaši štědrost a partnerství ve službě mladé generaci!
Svými jednorázovými nebo pravidelnými dary můžete podpořit akce na Travné, provoz domu Setkávání nebo práci našich pracovníků.

Chci podpořit aktivity Veroniky Jurečkové, Ondry Sabely a dalších lidí pracujících pro Travnou

číslo účtu: 2000123173/2010
Fio banka, Dolní náměstí 168/20, Olomouc 779 00
IBAN: CZ5620100000002000123173
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Chci podpořit rekonstrukci Domu Setkávání

číslo účtu veřejné sbírky: 6628370389/0800
Rychlá platba na sbírkový účet:

Potvrzení o daru

Děkujeme za Váš dar!
Potvrzení o všech darech za kalendářní rok zasíláme e-mailem do konce ledna všem dárcům, kteří nám poskytli potřebné údaje, což je jméno a příjmení dárce a jeho trvalá adresa. Na vyžádání samozřejmě zašleme potvrzení i poštou. Elektronická potvrzení o daru jsou však plnohodnotná a naprostá většina mzdových účetních a finančních úřadů je plně akceptuje, stačí tedy vytisknout a přiložit k daňovému přiznání. Jestliže e-mail s potvrzením od nás do konce ledna nedostanete, prosíme, zkontrolujte složku SPAM/Nevyžádaná/Hromadná pošta a pokud ani tam potvrzení nebude, ozvěte se nám. Potvrzení obratem vystavíme a zašleme. Na vyžádání lze samozřejmě vystavit potvrzení o daru i kdykoliv v průběhu roku.

ZAPOJ SE

Chcete se zapojit do života na Travné nebo do dění kolem? Zajímá vás, co se na Travné děje a chcete se podílet na jejím dalším směřování?

Přijeď

Přijeďte na naši akci a zapojte se do organizace na místě nebo se staňte členem přípravné skupiny a pomáhejte chystat akce celý rok. Můžete taky jet jako pomoc do kuchyně nebo jako hlavní kuchař. Máte-li vztah k nějakému řemeslu, uvítáme pomoc s přípravou brigád, vedení pracovních skupinek apod.