Výbor spolku

předseda

Na Travnou jezdím asi od roku 2013, pracuji už devátým rokem pro Apple, momentálně jako technický manažer výzkumu a vývoje umělé inteligence.
Vystudoval jsem statistiku a informatiku na VŠE. V průběhu inženýrských studií jsem přijal nabídku jít na nějaký čas pracovat do Silicon Valley a teď se po pěti letech vracím zpět do ČR.
hospodářka

Na Travnou jsem začala jezdit asi v roce 1993 nebo 1994. Vystudovala jsem dějiny výtvarného umění. Jsem lektorka a zakladatelka vzdělávací agentury EducArt.cz. Mám léta zkušeností v neziskovém sektoru.

tajemník

Jsem zaměstnanec  SONS ČR, z. s. (Sjednocená organizace nevidomých a slabozrakých České republiky). Poprvé jsem byl na Travné asi v roce 2004. Od roku 2005 do 2010 jsem byl správcem domu v Travné, pak manažerem spolku až do roku 2020.

Na Travné jsem byl poprvé myslím na Velikonoce 1984, ve svých 12 letech.
Chytlo mě to od začátku a po dobu asi 15 let jsem nevynechal jediné
setkání. Postupně jsem se vetřel i do vedení a nakonec jsem na Travné
absolvoval i svou civilní službu. Jsem farářem Českobratrské církve evangelické - přes 20 let jsem působil v Orlové, poté 2 roky ve Skotsku a nyní v Krnově.

Na Travné jsem byl poprvé v roce 1998 a od té doby jsem součástí této komunity. Mám léta zkušeností v oblasti vzdělávání, managementu a neziskového sektoru.