Události


Prožijte prázdniny v Bradavicích! Otevřte tajemnou komnatu a prozkoumejte s námi témata přátelství, identita, strach!

Čeká vás:
• návštěva Zapovězeného lesa
• vaření lektvarů
• zápas ve famfrpálu
• návštěva Prasinek
• Moudrý klobouk
• turnaj tří kouzelnických škol

Kde: Travná, Javorník ve Slezsku
Kdy: 11. 7. – 18. 7. 2020
Kdo: kdokoliv od 14 do 25+
Cena: do konce května 1600 Kč,
pak 2200 Kč

Kontaktní osoba: Ráchel Tomešová

Pro koho je Letní Travná určená?
Máš rád/a Harryho Pottera a jeho svět? Četl jsi všechny knížky a viděl filmy? Nebo třeba jen víš, o koho jde, ale extra velký fanoušek nejsi? Nevadí! Letní Travná v Bradavicích je pro všechny hardcore fanoušky i pro normální smrtelníky. Znalost Harryho Pottera a všech postav není nutností.

Co tam budeme dělat?
Dopoledne budeme ve skupinách pracovat venku i vevnitř (např. sekat dřevo, čistit potok, pomáhat s přípravou jídel, mýt okna), ale i tvořit něco kreativního (gauč z palet). A odpoledne si vyzkoušíme třeba vaření lektvarů, naučíme se hrát famfrpál nebo se zúčastníme turnaje tří kouzelnických škol. Toto vše rozdělení do kolejí podle Moudrého klobouku, s vlastní sovou a hůlkou.
Večery budeme trávit společně s hudbou a Bradavičtí profesoři se budou sdílet se svými zkušenostmi ze života. V diskuzních skupinkách budeme sdílet své názory a bavit se o víře, Bohu a dalších důležitých věcech.
A samozřejmě bude spoustu času na pokec, přátele a odpočinek.

Máš otázku? Napiš nám na racheltomesova@gmail.com.
Bradavice i profesorský sbor se na tebe už těší!

Podrobnosti o společném odjezdu, příjezdu a věcí s sebou se dozvíš po přihlášení.


Minulé události

Milí Travňáci! Okolnosti nám nedovolí, abychom se letos sešli na Velikonoční Travné. To ale neznamená, že se nemůžeme setkávat jinde a jinak. Připravili jsme pro vás sérii zamyšlení, která vychází z původně plánovaného programu na Velikonoční Travnou a taky jsou povzbuzením do karanténní doby. Podívejte se na instruktážní videa a pusťte se do toho! 🙂