Příběhy

The Collaboration Contamination Concert

8. 6. 2024 ve 20.00 Evangelický kostel v Olomouci
Setkávání Travná z.s. je partnerem koncertu. Výtěžek z koncertu chtějí pořadatelé věnovat právě našemu spolku. Děkujeme!

The Collaboration Contamination Concert je neotřelý hudební zážitek oslavující krásu spolutvoření a společenství. Autorem je mladý olomoucký hudebník Edmund. Ačkoliv poslední pár let tvořil převážně sólově, k tomuto projektu se rozhodl přizvat hned 20 dalších hudebníků. Žánrově pestré autorské písně zazní tentokrát v podání kapely, zpěváků, smyčcovo-dechového ansámblu a varhan v evangelickém kostele v Olomouci. Výtěžek z akce bude věnován na podporu spolku Setkávání Travná, který pořádá akce pro mládež, na něž většina zapojených hudebníků pravidelně jezdí.

Prodej vstupenek na místě a v předprodeji na smsticket.cz od 6. 5. 2024
Předprodej od 6. 5. zde

Student friendly: 200,- Kč
Lístek pro studenty a ty z vás, kdo máte momentálně hlouběji do kapsy. Místa v sále nejsou číslována.
Standardní cena: 300,- Kč
Lístek pro všechny, kdo mohou a chtějí zaplatit férovou cenu. Místa v sále nejsou číslována.
Bombastic: 500,- Kč
Pokud chcete a můžete koncert podpořit vyšší částkou, tato vstupenka je právě pro vás. Zvučení a celé přípravy a realizace tohoto koncertu je možná právě díky vám, Děkujeme a přejeme krásný zážitek. Jako bonus máte místo k sezení předem rezervováno ve vyhrazených řadách.

Chcete-li koncert podpořit ještě větší částkou, můžete tak učinit na tranparentní účet spolku Setkávání Travná: číslo účtu: 2300325930 / 2010, variabilní symbol 862024

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *