Travňáci v izolaci

Milí Travňáci! Okolnosti nám nedovolí, abychom se letos sešli na Velikonoční Travné. To ale neznamená, že se nemůžeme setkávat jinde a jinak. Připravili jsme pro vás sérii zamyšlení, která vychází z původně plánovaného programu na Velikonoční Travnou a taky jsou povzbuzením do karanténní doby. Podívejte se na instruktážní videa a pusťte se do toho! 🙂

Zamyšlení č. 3 – Nebojte se!

Jsme v izolaci. Netušíme co přinese příští týden, měsíc a mnoho z nás možná žije tak trochu ze dne na den. Tohle zamyšlení je o tom, z čeho máme strach a co na to Bůh.


Zamyšlení č. 2 – Já jsem dveře

Jak karanténní čas smysluplně strávit? Jedna věc, co můžete zkusit, je trávit krátké chvilky během dne s Bohem. On se na vás už moc těší! Jak to můžeme udělat? Vytiskni si zamyšlení. Rozhodni se, že tomu věnuješ alespoň 15 minut. Najdi si klidné místo, kde tě nikdo nebude rušit. Vezmi si Bibli a následuj instrukce v zamyšlení.


Zamyšlení č. 1 – Netrapte se!

Netrap se žádnou starostí! Bůh přece ví, co potřebuješ… Stáhni si první zamyšlení, najdi si klidné místo, čtvrt hodiny času, projdi materiál a sdílej s kamarádem, jak jsi čas prožil.